Úvod Vibrační vajíčka od nejstarší až po nejmodernější verzi

Vibrační vajíčka od nejstarší až po nejmodernější verzi

81d503d2703c74653aac21e9708e0affPrvní vibrační vajíčka byla z bílého plastu a jejich vibrace se řídily za pomoci otočného ovladače. Brzy se objevily vibrační vajíčka v černé, zlaté a stříbrné barvě. Tyto tvrdé materiály však nebyly příliš oblíbené, proto se brzy začaly objevovat vajíčka pogelovaná nebo se silikonovým povrchem.

Dnes jsou již běžně k dostání vibrační vajíčka různých barev i tvarů. Jejich povrch je převážně semišový a výrobek je tak příjemnější na dotek i pro oko.

 

 

Dominika v prodejně + vibrační vajíčko (modré)

Vybrané sexshopy nabízejí vibrační vajíčka ve tvaru spermie, jejíž ocásek slouží pro dráždění klitorisu když je její hlavička v pochvě. Častým produktem jsou dvojité vibrační vajíčka, které umožňují dráždit pohlavní orgány a zároveň také bradavky nebo jiná erotogenní místa.

Novinkou je vibrační vajíčko, jehož součástí jsou v balení také návleky. Návlek ve tvaru mušličky, srdíčka, včelího úlu nebo penisu se nasadí na samotné vajíčko. Celkový prožitek je s každým návlekem trochu jiný a jediná erotická hračka tak přináší stále nové pocity.

Mezi oblíbené produkty patří vibrační vajíčka s masážními bodlinkami.

Senzací moderní doby jsou vibrační vajíčka naprogramovaná. Jedno vibrační vajíčko má například pět různých vibračních programů, které nepravidelně střídají rychlost a intenzitu vibrací, které se plynule mění od nejnižších až po maximum a zase zpět. Nepravidelné stupňování přináší větší vzrušení a rozkoš.


Diskuse (31 komentářů)

Jary, (21. 06. 2013 12:01) Reagovat
Já mám doma ještě nějaké vibrační vajíčko z roku raz dva - už fakt dlouho, ale až teď jsem si řekla, že by to chtělo něco nového. Už teď vím, že to bude vibrační vajíčko a že si určitě vyberu.
Lenka, (24. 06. 2013 08:35) Reagovat
přeji příjemné vybírání. Jestli jste zvyklá na starší erotickou pomůcku, bude příjemně překvapená, jaké jsou dnešní výrobky.:)
Syndy, (22. 07. 2013 06:29) Reagovat
Také zrovna koukám po vibračních vajíčkách. Mám doma venušiny kuličky, ale nějaké pěkné a kvalitní vibrační vajíčko mě láká už dlouhou dobu.
Jasmína, (07. 10. 2013 09:29) Reagovat
Máš-li ráda klitoriální dráždění, určitě si ho pořiď, na tyhle účely je to super pomůcka.:) Já mám doma dokonce dvě vibrační vajíčka. Kromě toho mám i vibrátor. Celkově jsem fanda erotických pomůcek.:)
Dan, (01. 10. 2014 08:34) Reagovat
A jaké dvě vajíčka? Já myslel, že je to na stejném principu a liší se jen designem, max. intenzitou. Já jsem se právě rozhodl partnerce vibrační vajíčko koupit. Hodně o něm mluvila, ale nevím o tom zhola nic. Tak snad vyberu nějaký, který jí bude bavit.
Samanta, (01. 12. 2014 05:56) Reagovat
Rozdíly jsou velké - v materiálu, ve funkcích, jestli jsou na dálkové ovládání. Já také mám dvě - jeden fakt už starší model a pak jeden moderní, hodně propracovaný a rozdíl rozhodně poznám.:)
Mich, (04. 12. 2014 13:45) Reagovat
Já mám jeden z těch luxusních modelů a jsem spokojena a myslím, že ty moderní kousky mají fakt přidanou hodnotu, takže když máte starší vajíčko a je to vaše oblíbená pomůcka (myslím tento druh hračky), tak za sebe doporučuju pořídit si něco nového. I když já srovnání nemám.
Radka, (09. 06. 2015 13:45) Reagovat
Já tedy co se týče vibračního vajíčka také nemám srovnání, ale mám srovnání u vibrátorů - starší a novější a rozdíl je znatelnej. Vibrační vajíčko mám s dálkovým ovládáním a to je super. Myslím, že ani ty staré modely dálkové ovládání nemají a přitom to je na něm to nejlepší.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrační vajíčka
Kontakty