Úvod Použití : vibrační vajíčka

Použití : vibrační vajíčka

51eabd21331bb575abc0346dfbaf273aVibrační vajíčko se častěji používá jen jako dráždidlo než jako samotný vibrátor. Vajíčko přiložené na klitoris dokáže iritovat do bouřlivých orgasmů. Jeho vaginální použití vyvolává příjemné pocity při dráždění G – bodu. Některá vibrační vajíčka jsou vhodná k použití do análního otvoru, pokud si žena vloží vibrující vajíčko do svého zadečku a muž ji zároveň uspokojuje vaginálně dochází k opravdu divokému milování. Pro muže je zase velmi příjemný anální styk s vibračním vajíčkem ve vagíně. V okamžiku, kdy se penis dostane do polohy těšně nad vajíčkem, muž prožije prudké vzrušení a obvykle rychle ejakuluje.

TIP : Vše o robertcích pro ženy - vibrujeme.cz - vibrátory všech tvarů a velikostí pro lepší masturbaci.

 

 Diskuse (22 komentářů)

Nana, (04. 02. 2015 13:35) Reagovat
Zrovna tohle vibrační vajíčko, které je na obrázku je fakt špičkový. Dostala jsem ho asi před rokem a už jsme si s ním "pohráli" s partnerem moc a moc. Partnera to taky baví. Vzrušuje ho to, když si se mnou s ním hraje a pak jdeme na věc. Jako předehra fakt super.
Mirek, (19. 05. 2015 15:44) Reagovat
To jsem nevěděl, že si s vibračním vajíčkem můžou užít oba. Myslel jsem si, že je to vyloženě jen pomůcka pro ženu. Dá se to (pro chlapa) přirovnat k vibračnímu kroužku, nebo je to ještě jiný pocit? Díky.
Juang, (17. 06. 2015 20:53) Reagovat
taky mne to zajima zdaly je neco maleho prenosneho nenapadneho jako dalkove vib vajicko pro muze zkousel jsem vibracni dál vaj, ale nic extera to neni spis mne vibruje bricho nez nejaky zazitek
Jana, (28. 02. 2018 10:33) Reagovat
Vibrační vajíčko mám doma, nějak mi to nefunguje.. .dala sem do něj baterky a zkoušela jsem to zapínat a nic :) mohla by být baterie v ovladači vybitá? Potřebuji radu...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Vibrační vajíčka
Kontakty